Nie oglądałem dzisiejszych reżimowych wiadomości, ale czy ta informacja powyżej dotycząca Bolka ukazała się w nich ?
A co na kolejny dowód tym razem czeski powiedzą dotychczasowi forumowi obrońcy Bolka ?
Przed chwilą mignął mi w TV news o spotkaniu przy obiadku Nocnej Zmiany. Obrzydliwy widok. Ta sama Targowica jak w 1992 r.