Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13964
Stary 04.06.2012, 21:53
Oj, tam , oj tam, Paweł Strąk tak grał, że i literówka może sie przytrafić. Choć za miłe wspomnienia też szacunek mu się należy, w sumie całej tamtej ekipie, A. Huguesowi, M. Jopowi również. Mieliśmy wówczas ze 3 (lub 2, bo za Strąka mógł grać np. M. Cantoro obok Szymka) wyraźnie słabe punkty, szkoda że tamtej ekipy nie zachowaliśmy do meczów z Anderlechtem i to wzmocnionej w tych kilku pozycjach.

A teraz , transferów brak, nawet plotek na ich temat też, to co z tym T. Kupiszem ...nic !?
Ostatnio edytowane przez milosz : 04.06.2012 o godz. 22:01.
Odpowiedz cytując