Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1332
Stary 04.06.2012, 17:34
Wygląd to sprawa gustu Polo III generacji jest brzydki,tak samo Ibiza II przed liftingiem
Dlatego moje pytanie odnosi się do Ibizy II generacji po liftingu i III,przypuszczam że lepiej troche dołożyć i kupić już III ale czy jest ona warta uwagi czy może jakiś inny samochód jest lepszą alternatywą?
Chyba,że Polo IV wypada lepiej od Ibizy III.
Dodam,że samochód ciągle dla Drugiej Połówki,więc mocne silniki odpadaja
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 04.06.2012 o godz. 17:36.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując