Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
Od: 04.2012
Offline
#
21422
04.06.2012, 16:56
Widzew Łódź 3 sezon ze rzędu w 1 kolejce gra u siebie z mistrzem polski. Trochę dziwny zbieg okoliczności.
Jose
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Jose