Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1330
Stary 04.06.2012, 15:51
StalSanok: Jeśli chodzi o S60 z D5, to absolutnie świetne auto. Jeździłem takim przeszło rok i auto wręcz pieściło. Fantastyczne fotele, najlepsze z jakimi miałem do czynienia oprócz M-pakietowych z BMW. Silnik D5 w mieście palił do 9 litrów, ale trzeba pamiętać, że to prawie 2,5 litra i 5 cylindrów. Świetne prowadzenie, a przy tym wygoda, sporo przestrzeni, ale tylko z przodu. Niestety pojawiło się też troszkę dość kosztownych usterek, wydmuchało dziurę w wężu ssącym turbiny, poszła pompa wspomagania i wysprzęglik. Niestety naprawy dość kosztowne, jak wspomniałem, szczególnie ta ostatnia gdyż wymagała spuszczenia skrzyni biegów. Auto miało wtedy nieco ponad 200tys. km. Wydaje mi się, że mogły to być jednak efekty zaniedbań poprzedniego właściciela. Koszty eksploatacji podnosi też uboga oferta zamienników dla tego auta, no i nie każdy mechanik chce podjąć się naprawy. Jak to w dieslu spodziewałbym się także problemów z EGR i dwumasą.

WiślakNH: Polo, ładniejsze Polo
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując