Wyświetl pojedynczy post
C@sper
Banita
 
Od: 05.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13951
Stary 04.06.2012, 15:43
thechris napisał(a):Wyświetl post
A ja myślę, że będzie tak:

-------- Quioto

Małecki - Buras - Brud - Iliev

--------- Wilk

Burliga - Czekaj - Chavez - Kirm

-------- Pareiko

Zacznijmy od tego,że to sąsiadka spadła a nie my,żeby myśleć o I lidze
Ostatnio edytowane przez C@sper : 04.06.2012 o godz. 15:46.
Odpowiedz cytując