Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
C@sper
Banita
Od: 05.2012
Skąd: Kraków
Offline
#
13951
04.06.2012, 15:43
thechris
napisał(a):
A ja myślę, że będzie tak:
-------- Quioto
Małecki - Buras - Brud - Iliev
--------- Wilk
Burliga - Czekaj - Chavez - Kirm
-------- Pareiko
Zacznijmy od tego,że to sąsiadka spadła a nie my,żeby myśleć o I lidze
Ostatnio edytowane przez C@sper : 04.06.2012 o godz. 15:46.
C@sper
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez C@sper