Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#995
Stary 04.06.2012, 15:32
Mr-kwolf
Zaraz Ci wyjadą, że jesteś "zawinstnym polaczkiem", który nie potrafi się cieszyć i pewnie "siedzi przed blokiem z piwem, albo pracuje w jakimś magazynie".Wg "wykształconych z duzych ośrodków" w Euro się trzeba cieszyć, bawić i kupować.A to co będzie pózniej?TO ..uj, będzie pózniej...Co zrobić z protestującymi?Wg Wałęsy wypałować i będzie święty spokój, co zrobić z bezdomnymi?- wg niektórych najlepiej gdzieś wywieźć by "nie psuli widoków"
Tak myślą "nowocześni", "POstępowi" i "kosmopolityczni" Polacy....

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując