|
Mr-kwolf
Zaraz Ci wyjadą, że jesteś "zawinstnym polaczkiem", który nie potrafi się cieszyć i pewnie "siedzi przed blokiem z piwem, albo pracuje w jakimś magazynie".Wg "wykształconych z duzych ośrodków" w Euro się trzeba cieszyć, bawić i kupować.A to co będzie pózniej?TO ..uj, będzie pózniej...Co zrobić z protestującymi?Wg Wałęsy wypałować i będzie święty spokój, co zrobić z bezdomnymi?- wg niektórych najlepiej gdzieś wywieźć by "nie psuli widoków"
Tak myślą "nowocześni", "POstępowi" i "kosmopolityczni" Polacy....
|