For_FuN_ napisał(a):

Szykuje sie świetny turniej i ogromny sukces naszego kraju, tylko sie cieszyc. Zyskalismy bardzo, bo pewnie to co powstalo w ciagu tych 5 lat, nie powstaloby w ciagu nastepnych 20(gdyby nie przyznano nam organizacji). Nie mowiac o tym, ze dalej sie bedzie budowalo, o prestizu tez nie wspominajac.
Adrenalina juz buzuje w zylach, nie moge sie doczekac pierwszego meczu .
|
yyy... Ty tak na poważnie, czy zatraciłem już zmysł wyłapywania ironii?