RAFi89 napisał(a):

Tak piszecie jakby Wisła zawodników nie miała. Owszem jedni są słabi inni przeciętni ale są, mistrzostwo zdobyli, do 1/16 LE dotarli więc jakieś tam CV mają. Bramkarz jest, śr. obrony dodatkowo wzmocnił Głowa, na lewej zagra Burliga który kilka spotkań w Ruchu rozegrałł. W środku pola jest gorzej ale mamy Bruda który wg. Bednarza jest nie na sprzedaż, w składzie dalej jest Iliev, Mały, Melikson, Kirm, Garguła, Boguski, Genkov, z wypożyczenia wraca Chrapek i Nalepa. Probierz dodatkowo przegląd młodzieży zrobił a ci mają podobno odgrywać coraz większą rolę w drużynie.
Kadra 20 zawodników na nowy sezon gotowa, przed nami tylko rozgrywki ligowe i PP więc powinno wystarczyć. Jak wyścig o MP będzie taki jak w poprzednich sezonach to może nawet na europejskie puchary się załapiemy.
|
Żartujesz sobie prawda?
Bramkarz jest? Tzn. który - Pareiko czy Jovanic czy może będzie Misiek?
LO Burliga, dodam że w pt albo sb DP napisali, że jak nikogo (Magiery, Dudu, Pietii) nie uda się ściągnąć to Burliga albo Bunoza zostanie przesunięty na LO. No więc prawonożny nie potrafiący bronić albo Wasiluk z Reymonta - niezła obsada...
Środek - zacząleś od Bruda.. bardzo celne... Garguła - ten na pewno zostanie..

(choć mała strata), Melikson... Chrapek i Nalepa - 2 niewiadome, Boguski - zagra (a jeśli to jak) czy się będzie leczył jak przez ostatnie 3 lata.
Czyli reasumując: Bramkarz jakiś jest tylko nie wiadomo kto, urodzaj stoperów, PO - Jovanovic jak zdrowie pozwoli, pomoc - Wilk i "skrzydłowi" (poziom widzieliśmy w ub. sezonie), atak - Genkov.
Pareiko, Sobol -

?
Na ile będą w stanie pomóc młodzi - Uryga, Nalepa, Chrapek, Czekaj?
Wszyscy oszczędzają.. wystarczyłby LO klasy Dudu, Paweł i jeszcze jeden napastnik na rezerwę (Honduranin?) a MP 2013 byłoby b.prawdopodobne.
No nic może BC się opamięta...