Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13944
Stary 04.06.2012, 11:35
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Kiedy ostatnio Wisła zarobiła 4 mln euro w Europie?Wywiad był zrobiony 28 grudnia.Basałaja za dziurę zwolniono kiedy?W Marcu?
Skąd pewność, że te 4 miliony zostały uwzględnione w budżecie na rok 2011? Równie dobrze mogą trafić do tegorocznego, jeśli mówimy o budżecie kasowym, czyli takim, który opiera się na rzeczywistych wpływach pieniążków...

Nie sądzę również, żeby Basałaj poleciał za dziurę budżetową. Po prostu szeptacze-specjaliści od wszystkiego zrobili swoje. Pełno ich zawsze wokół Bogusława Cupiała i każdy gotów jest utopić innego w łyżce wody.
Odpowiedz cytując