Pablo84 napisał(a):

|
Kiedy ostatnio Wisła zarobiła 4 mln euro w Europie?Wywiad był zrobiony 28 grudnia.Basałaja za dziurę zwolniono kiedy?W Marcu?
|
Skąd pewność, że te 4 miliony zostały uwzględnione w budżecie na rok 2011? Równie dobrze mogą trafić do tegorocznego, jeśli mówimy o budżecie kasowym, czyli takim, który opiera się na rzeczywistych wpływach pieniążków...
Nie sądzę również, żeby Basałaj poleciał za dziurę budżetową. Po prostu szeptacze-specjaliści od wszystkiego zrobili swoje. Pełno ich zawsze wokół Bogusława Cupiała i każdy gotów jest utopić innego w łyżce wody.