uposledzony_ale_kumaty napisał(a):

|
Tomaszewski jak powiedział, że nie będzie kibicował kadrze PZPN to wywołał medialna nagonkę na siebie , natomiast Robercika wypowiedź przeszła bez echa.
|
Pewnie dlatego że ped...sorry homoseksualisty krytykować nie można bo taki delkiwent dostanie łatke homofoba i na salony go Michnik z Lisem nie wpuszczą .A PIS-owcy jak wiadomo- są przeznaczeni przez salon do kopania, jak worki teningowe.