Arapaho napisał(a):

|
Przecież ten zniewieściały czub u Rymanowskiego powiedział że kibicował będzie tym którzy będą grali fair play a nie Polsce .No i że jest internacjonalistą a nie Polakiem.Powinni sobie obaj z Tomaszewskim wyjechać na dłuuuuugie wczasy
|
Tomaszewski jak powiedział, że nie będzie kibicował kadrze PZPN to wywołał medialna nagonkę na siebie , natomiast Robercika wypowiedź przeszła bez echa.