Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17512
Stary 04.06.2012, 09:49
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Przecież ten zniewieściały czub u Rymanowskiego powiedział że kibicował będzie tym którzy będą grali fair play a nie Polsce .No i że jest internacjonalistą a nie Polakiem.Powinni sobie obaj z Tomaszewskim wyjechać na dłuuuuugie wczasy
Tomaszewski jak powiedział, że nie będzie kibicował kadrze PZPN to wywołał medialna nagonkę na siebie , natomiast Robercika wypowiedź przeszła bez echa.