Szpeniu powiedz lepiej ile km dróg banda rudego wybudowała za 85 miliardów które już wydali

. I skąd teraz wezmą kasę żeby zapłacić tym którzy faktycznie drogi budowali. A nie podniecaj sie 20 kilometrowym odcinkiem który miał być gotowy już dawno. Bo to sie już robi nudne.