GOalkeeper napisał(a):

Ciekawi mnie dlaczego wejście i ogólnie cały przód galerii w tej wizualizacji jest zwrócony nie na Ul. Opolską tylko w kierunku ul. Chełmońskiego gdzie są pola i łąki. Jadąc ulicą Opolską za kilka miesięcy zobaczymy brzydki zad galerii ze stanowiskami dla tirów i wjazdem na parking zamiast z pewnością ładniejszej fasady. Zwrócenie jej przodem do Opolskiej na pewno poprawiło by wrażenie estetyczne tego terenu choćby dla wjeżdżających do Krakowa turystów od strony A4.