Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13933
Stary 04.06.2012, 09:11
Wszyscy mówią, że Cupiał jest kibicem itp. OK, tylko ze ja np (myślę że my wszyscy) też jesteśmy kibicami i jakoś nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby po takim okropnym sezonie (szczególnie w lidze) zostawić ten zespół na lodzie. Robiłbym wszystko zeby jak najszybciej wydostać się z impasu i wrócic na własciwe tory.
Jeśli Cupiał tak nie zrobi to w buty można sobie wsadzić te opowieści o jego kibicowskim sercu ...pfff
Odpowiedz cytując