Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1172
Stary 03.06.2012, 23:11
Mam Samsunga i5700 spica z Androidem 2.1. Chodzi dosyć mozolnie,chciałbym go uaktualnić do wersji 2.2,jak tutaj http://www.chip.pl/artykuly/porady/2...0-galaxy-spica
Stąd moje pytanie,czy muszę sie czegoś obawiać,tzn nie s.......ę po prostu telefonu przez taką operację ?
Ewentualnie czy nie lepiej podejść gdzies do komis i ile sobie za coś takiego policzą ?
Gwarancja nieistotna.

Z góry wielkie dzięki.

EDIT

Dzięki raz jeszcze Wizard ! Zrobiłem wdg http://androidland.pl/oprogramowanie...o-smartphonea/
Całkiem inna jakośc telefonu
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 04.06.2012 o godz. 06:54.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując