Mam Samsunga i5700 spica z Androidem 2.1. Chodzi dosyć mozolnie,chciałbym go uaktualnić do wersji 2.2,jak tutaj
http://www.chip.pl/artykuly/porady/2...0-galaxy-spica
Stąd moje pytanie,czy muszę sie czegoś obawiać,tzn nie s.......ę po prostu telefonu przez taką operację ?
Ewentualnie czy nie lepiej podejść gdzies do komis i ile sobie za coś takiego policzą ?
Gwarancja nieistotna.
Z góry wielkie dzięki.
EDIT
Dzięki raz jeszcze Wizard ! Zrobiłem wdg
http://androidland.pl/oprogramowanie...o-smartphonea/
Całkiem inna jakośc telefonu
