|
Jeśli mamy coś pograć to potrzebujemy wielkiej jedności i konsekwencji i .... fury szczęścia. Zwycięsto z Grekami i remis z Czechami jest wykonalne. boję się fauli Wasilewskiego .obronę mamy bardzo przeciętną. Gramy u siebie więc w coś trzeba wierzyć.
|