Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 03.06.2012, 17:42
Jeśli mamy coś pograć to potrzebujemy wielkiej jedności i konsekwencji i .... fury szczęścia. Zwycięsto z Grekami i remis z Czechami jest wykonalne. boję się fauli Wasilewskiego .obronę mamy bardzo przeciętną. Gramy u siebie więc w coś trzeba wierzyć.
Odpowiedz cytując