bunny napisał(a):

Pożegnać Cupiała ? OK, tylko kto przyjdzie za niego ? Walter, czy szejkowie ze wschodu/zachodu i zrobią z Wisły maszynke do zbijania kasy. To ja już wole Cupiała, przynajmniej chłop podobno czuje mięte do Wisły bo inaczej by to już dawno rzucił w cholere !
|
niech sobie rzuca, łaski bez
miasto wybudowało stadion, Kraków liczy 800 tyś ludzi, damy sobie rady....