Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 03.06.2012, 16:11
bunny napisał(a):Wyświetl post
Pożegnać Cupiała ? OK, tylko kto przyjdzie za niego ? Walter, czy szejkowie ze wschodu/zachodu i zrobią z Wisły maszynke do zbijania kasy. To ja już wole Cupiała, przynajmniej chłop podobno czuje mięte do Wisły bo inaczej by to już dawno rzucił w cholere !
niech sobie rzuca, łaski bez
miasto wybudowało stadion, Kraków liczy 800 tyś ludzi, damy sobie rady....
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując