wislak68 napisał(a):

|
Wygląda na to że warstwę ścieralną układali w warunkach padającego deszczu (w ostatnich dniach w Warszawie dość mocno padało a układanie nie było przerywane). Jeśli do konstrukcji drogi dostała się woda to w zimie (przy temperaturach poniżej 0 stopni) będziemy mieć do czynienia z pękaniem nawierzchni. Wtedy też okaże się ile nas będzie kosztować to "przyspieszenie". Generalna zasada (szczególnie na autostradach) jest taka że układanie asfaltu przy padającym deszczu (czy chociażby wilgotnej nawierzchni) to bardzo poważny błąd technologiczny.
|
i po co kłamiesz? były przerwy, wejdź na skyscrapercity i poczytaj watek, masz tam uaktualnienia gdzie jest tzw. berta czyli największa masyzna układająca wartwę ścieralną. poczytaj, a nie gadasz dyrdymały.
konkurs był na brak finansowania. Covec za to nie zszedł z budowy, to samo Radko. Covec za opieszałość i opóźnienia, Radko sie wykrwawił i sam utracił płynnośc. Gdace pieniądze się nie skończyły.