Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17490
Stary 03.06.2012, 16:06
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to że warstwę ścieralną układali w warunkach padającego deszczu (w ostatnich dniach w Warszawie dość mocno padało a układanie nie było przerywane). Jeśli do konstrukcji drogi dostała się woda to w zimie (przy temperaturach poniżej 0 stopni) będziemy mieć do czynienia z pękaniem nawierzchni. Wtedy też okaże się ile nas będzie kosztować to "przyspieszenie". Generalna zasada (szczególnie na autostradach) jest taka że układanie asfaltu przy padającym deszczu (czy chociażby wilgotnej nawierzchni) to bardzo poważny błąd technologiczny.
i po co kłamiesz? były przerwy, wejdź na skyscrapercity i poczytaj watek, masz tam uaktualnienia gdzie jest tzw. berta czyli największa masyzna układająca wartwę ścieralną. poczytaj, a nie gadasz dyrdymały.

wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo jest nam miło że w końcu sie odezwałeś. Było by jeszcze milej gdybyś zechciał nam wyjaśnić jaki jest status: raportu i Twojego sędziowania? Możemy się spodziewać jakichś informacji w tej sprawie
Moim zdaniem zakład już wygrałem (odcinki Covec, Granitu i ostatnio Radko) ale jak rozumiem kolega Siwy idzie w zaparte i uważa że zakład przegra wtedy kiedy Ty potwierdzisz że przegrał.
konkurs był na brak finansowania. Covec za to nie zszedł z budowy, to samo Radko. Covec za opieszałość i opóźnienia, Radko sie wykrwawił i sam utracił płynnośc. Gdace pieniądze się nie skończyły.