jova napisał(a):

|
Wymieniasz decyzje. Co wiesz o powodach, przez które te decyzje podjęto?
|
Jak napisalem sa one dla mnie, przypuszczam ze dla wiekszosci niezrozumiale.
jova napisał(a):

|
To nie były ostatnie transfery przed SV. Jeśli dobrze pamiętam na końcu przyszli Wilk, Chavez i Rios. Na pewno nie ta wymieniona przez Ciebie trójka. Do tego jeszcze w międzyczasie pojawili się Żuraw i Cikos. Nom, sami z Bałkanów.
|
Cikos, Rios, Chavez -
wypozyczenia nie transfery. Jezeli ich odejmiesz zostaje Wilk i Zuraw. Gdzie ok Wilk fakt transfer i przyznaje ze w miare udany.
Fakt ci wypozyczeni (Cikos, Rios, Chavez) okazali sie lepsi od wykupionych (Palijc, Bunoza, Jovanic) ciekwae prawda?
jova napisał(a):

|
Nad finansami Wisły czuwają ludzie, którzy wcześniej byli związani z TF, a wiec po pierwsze: osoby, którym ufa właściciel, a nie jacyś przypadkowi goście, a po drugie: ludzie niezwiązani ze środowiskiem piłkarskim, a wiec nie mający wcześniej kontaktu z tą domniemaną GTW.
|
Zgadzam sie ze Cupial ufa Kapce i Rogali jakkolwiek nie wiem gdzie pracowali w TF Kable.
Serio nie zauważasz jak musisz naginać fakty, by to brzmiało choć odrobinę sensownie?