AgresywnyChomik napisał(a):

|
Notoryczne rozsprzedawanie druzyn, brak sensownych wzmocnien w momencie kiedy byly potrzebne (chocby przed Anderlechtem), szopka z Kosowskim ktory moglby grac w Wisle te wszystkie lata, trzymanie w klubie Kapki, brak jakichkolwiek inwestycji w infrastrukture treningowa itp...
|
Wymieniasz decyzje. Co wiesz o powodach, przez które te decyzje podjęto?
AgresywnyChomik napisał(a):

Zakladam ze Cupial nie sprawdza kazdej zaksiegowanej sumy i tego czy jest ona prawdziwa. Zakladam ze wykazanie strat bylo na reke pewnym ludziom ktorych interesuje tylko to aby trzymac reke (sorry za 2x reke ) na transfeach do klubu. przypominam ze ostatnie transfery przed SV to Palijic, Bunoza i Jovanic - wszyscy z balkanskim korzeniami.
|
To nie były ostatnie transfery przed SV. Jeśli dobrze pamiętam na końcu przyszli Wilk, Chavez i Rios. Na pewno nie ta wymieniona przez Ciebie trójka. Do tego jeszcze w międzyczasie pojawili się Żuraw i Cikos. Nom, sami z Bałkanów.
Nad finansami Wisły czuwają ludzie, którzy wcześniej byli związani z TF, a wiec po pierwsze: osoby, którym ufa właściciel, a nie jacyś przypadkowi goście, a po drugie: ludzie niezwiązani ze środowiskiem piłkarskim, a wiec nie mający wcześniej kontaktu z tą domniemaną GTW.
Serio nie zauważasz jak musisz naginać fakty, by to brzmiało choć odrobinę sensownie?
AgresywnyChomik napisał(a):

|
To nie do mnie ale odpisze nie uwazasz ze to co napisales to tylko domysly ?
|
Zacytuję sam siebie: "tak naprawdę te nasze forumowe dyskusje o działaniu klubu to wymiana domysłów."