Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17488
Stary 03.06.2012, 14:21
Szpen napisał(a):Wyświetl post
a tymczasem odcinki Ai B autostrady A2 otwarte. Jeszcze tylko C, które ma byc gotowe w środę/czwartek. Ładnie sie spisali budowlańcy.

czyli do Warszawy dojadą. A od Warszawy do granicy z Białorusią czy Ukraina jest autostrada ? A jak wyglada autostrada A 4 z Niemic na Ukrainę bo ostatnio lotniarz nagrał jak wyglada . Czy tez juz podłączona ?