Szpen napisał(a):

|
a tymczasem odcinki Ai B autostrady A2 otwarte. Jeszcze tylko C, które ma byc gotowe w środę/czwartek. Ładnie sie spisali budowlańcy.
|
czyli do Warszawy dojadą. A od Warszawy do granicy z Białorusią czy Ukraina jest autostrada ?

A jak wyglada autostrada A 4 z Niemic na Ukrainę

bo ostatnio lotniarz nagrał jak wyglada

. Czy tez juz podłączona

?