bunny napisał(a):

Pożegnać Cupiała ? OK, tylko kto przyjdzie za niego ? Walter, czy szejkowie ze wschodu/zachodu i zrobią z Wisły maszynke do zbijania kasy. To ja już wole Cupiała, przynajmniej chłop podobno czuje mięte do Wisły bo inaczej by to już dawno rzucił w cholere !
|
Co z tego czuje jak w ten klub nie inwestuje.Chodzi mi tu o ośrodki treningowe itp.