Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 03.06.2012, 14:01
bunny napisał(a):Wyświetl post
Pożegnać Cupiała ? OK, tylko kto przyjdzie za niego ? Walter, czy szejkowie ze wschodu/zachodu i zrobią z Wisły maszynke do zbijania kasy. To ja już wole Cupiała, przynajmniej chłop podobno czuje mięte do Wisły bo inaczej by to już dawno rzucił w cholere !
Co z tego czuje jak w ten klub nie inwestuje.Chodzi mi tu o ośrodki treningowe itp.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując