Ja Wam cos zacytuje

"Spółka Groclin Dyskobolia SSA zostałą sprzedana JW. JW zmienił jej nazwę na KSP Polonia Warszawa SSA i zabrał do niej tradycje Polonii do których miał prawo. Ot i cała filozofia. Każdy kibic Polonii Ci powie, że ma moralnego kaca z tego powodu. Jednak wolę być kibicem DyskoPolo niż CSKA, czyli sowieckiej machiny propagandowej dla słabych ludzi."
Skoro takie cos moze zrodzic sie w glowie kibica ktory KOCHA swoj klub i jego HISTORIE, to o czym my w ogole rozmawiamy?
Wisla kupi Gornika, Legia kupi Ruch - zmieszamy fakty,tytuly itp i bedziemy kozakami

Fuzja, polaczenie sie, s....ienie i sprzedanie jest OK bo INNI maja gorzej
