Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1496
Stary 03.06.2012, 13:38
A chodzisz tu na siłkę czy również jakieś SW? I jak sądzicie... lepiej na początek nabrać masy czy od razu się brać za SW?

edit:
BMI = 21.5
Ostatnio edytowane przez R33 : 03.06.2012 o godz. 13:55.
Odpowiedz cytując