Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17486
Stary 03.06.2012, 13:06
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Nie żebym się jakoś szczególnie czepiał, to dobrze że A2 będzie przejezdna (chyba?). Czy przyspieszenie prac wiązało się z jakiegoś rodzaju prowizorką, którą będzie trzeba poprawiać po mistrzostwach?
wszystki odcinki z wyjatkiem bodajze A maja ostatnia warstwe asfaltu, tzw. scieralna. Bez niej tez mozna jezdzic, nie jest to ani niebezpiecznie, anie niedozwolone. Zawsze jak jest remont drogi pod ruchem, daje sie najpier jezdzic bez scieralnej. np s8 przez Warszawe tak ma juz od pol roku.

Tzw. przejezdnosc pozwala uruchomic ruch bez wszystkich ekranow akustycznych czy bez koncowego ukonczenia wiaduktow i przejsc dla zwierzat idacych nad trasa. Sama trasa jest bezpieczna i robiona zgodnie z technologia.