Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21385
Stary 03.06.2012, 12:22
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
A co to zmieni w ich przypadku, a za rok nie bedzie ani Groklinu i parchow bo i tak lepiej nie bedzie byli, sa i beda dnem ekstarklasy
I to jest w tej sprawie kluczowe, w tym pożal sie Boże klubiku, jest 10 takich naszych niezatapialnych Zdzisławów którzy dbają o to, żeby "wiecznie pokrzywdzeni" nie wyszli wyżej niż 12 miejsce, jeśli spadną to ktoś to towarzystwo wzajemnej adoracji, może chwycić za jaja i wypierdoIić z Kauflandu na zbity pysk i zacząć gruntowne reformy, które mogą sprawić, że żydy zaczną sie liczyć bo mają stadion, bazę na kablu i dość hojnego właściciela. Jeśli kupią licencje dysko-bolo, to nie dość, że się skompromitują do reszty, to jeszcze sportowo i organizacyjnie będą fundować swojej "anty Wiśle" to co do tej pory, czyli jedną wielką pytę.

Odpowiedz cytując