Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56667
Stary 03.06.2012, 12:12
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Panowie pisząc o modzie czy czym kol wiek co dzieje się w Wiśle to jest gadanie dla samego gadania i kompletnie nic po za faktem zapełniania stron forum nie wynika .WISŁA POTRZEBUJE NOWEGO NORMALNEGO WŁAŚCICIELA . Cupiał przypomina mi pijaka na drodze (samochody trąbią a on zataczając się kręci się w kółko i dże się jak wy jedzcie barany,a reszta klakierów klepie brawo)
Idź się puknij w czółko. Polityka Cupiała nie jest zbyt dobra, ale w Polsce jest to jeden z lepszych prezesów. Należy mu się szacunek za to co dla nas zrobił i myślę, że szalenie ciężko byłoby znaleźć lepszego właściciela, a już na pewno nie w Polsce.

"Nowego normalnego właściciela" To co, może weźmiemy Cacka, Solorza albo Józka co? Oni taaacy bogaci...
Odpowiedz cytując