s1mone napisał(a):

Valcx za coś poleciał. Jakby był taki pikny i zdolny jak tu go niektórzy malują to by był naszym dyrciem na lata a tak nie jest. Widocznie od strony sportowej jeszcze jakoś w miarę to wyglądało (mimo, że stworzył zespół tylko na teraz, bez perspektyw) to od strony finansowej wyszło po prostu chujowo.
Inaczej nikt nie zatrudniał by Bednarza.
Przejrzyjcie na oczy.
|
To ty chłope przejrzyj na oczy.Od 97 roku tkwimy praktycznie w miejscu.Stadion zbudowało miasta, a co jest poza nim?Klepisko treningowe które wybłagał Kasperczak.Co jest poza tym?Zwolnili Valckxa, bo w tym klubie "jest jak jest".Niech sobie dalej Cupiał rządzi po swojemu.Szkoda nerwów.