Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56660
Stary 03.06.2012, 10:38
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Valcx za coś poleciał. Jakby był taki pikny i zdolny jak tu go niektórzy malują to by był naszym dyrciem na lata a tak nie jest. Widocznie od strony sportowej jeszcze jakoś w miarę to wyglądało (mimo, że stworzył zespół tylko na teraz, bez perspektyw) to od strony finansowej wyszło po prostu chujowo.

Inaczej nikt nie zatrudniał by Bednarza.

Przejrzyjcie na oczy.
To ty chłope przejrzyj na oczy.Od 97 roku tkwimy praktycznie w miejscu.Stadion zbudowało miasta, a co jest poza nim?Klepisko treningowe które wybłagał Kasperczak.Co jest poza tym?Zwolnili Valckxa, bo w tym klubie "jest jak jest".Niech sobie dalej Cupiał rządzi po swojemu.Szkoda nerwów.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 03.06.2012 o godz. 10:40.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując