s1mone napisał(a):

Valcx za coś poleciał. Jakby był taki pikny i zdolny jak tu go niektórzy malują to by był naszym dyrciem na lata a tak nie jest. Widocznie od strony sportowej jeszcze jakoś w miarę to wyglądało (mimo, że stworzył zespół tylko na teraz, bez perspektyw) to od strony finansowej wyszło po prostu chujowo.
Inaczej nikt nie zatrudniał by Bednarza.
Przejrzyjcie na oczy.
|
Wiesz ciężko wyrokować, może zbyt bardzo chciał budować akademię i siatkę skautów. Bo jak ponoć Cupiał powiedział, mógłby wydać 26mln złotych na akademię ale jak mu ktoś zagwarantuje zysk z tego.