Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56659
Stary 03.06.2012, 10:30
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Valcx za coś poleciał. Jakby był taki pikny i zdolny jak tu go niektórzy malują to by był naszym dyrciem na lata a tak nie jest. Widocznie od strony sportowej jeszcze jakoś w miarę to wyglądało (mimo, że stworzył zespół tylko na teraz, bez perspektyw) to od strony finansowej wyszło po prostu chujowo.

Inaczej nikt nie zatrudniał by Bednarza.

Przejrzyjcie na oczy.
Wiesz ciężko wyrokować, może zbyt bardzo chciał budować akademię i siatkę skautów. Bo jak ponoć Cupiał powiedział, mógłby wydać 26mln złotych na akademię ale jak mu ktoś zagwarantuje zysk z tego.
Odpowiedz cytując