|
Szkoda, że nie "wymienili" się przeciwnikami Wawrzyk ze Szpilką..Bo ten Andrzeja wydawał się dużo lepszy..I bardziej wytrzymały na ciosy i sam dysponujący ciężkim uderzeniem..Taki - zachwując proporcję - Chisora..Byłby ciekawszy i bardziej miarodajny pojedynek..Choc knockdowny po prawie każdym "celnym" uderzeinu Szpili coraz wieksze robią wrażenie..
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 04.06.2012 o godz. 12:30.
[][][][]> T S W <[][][][]
|