Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
michi96d
Member
Od: 11.2009
Skąd: koszary
Offline
#
1484
02.06.2012, 20:41
a nie wiecie czy jak chodzi mi Cod 6 to pójdzie mi gta 4 ?
michi96d
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michi96d
Znajdź inne posty napisane przez michi96d