Wyświetl pojedynczy post
Stanlej13
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Sanok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25646
Stary 02.06.2012, 19:49
węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
przez nieuwagę wywierciłem wiertelkiem malutka dziurke w akumulatorze ,macie jakis pomysl czym to zalatac ,dodam ze akululator melexa wiec troche lipa z kupnem nowego ,poza tym nie ma takiej potrzeby bo dziurka jest wysoko chcialbym ja tylko zalatać ,jakis klej? lutowanie czy cos w tym stylu ma ktos doswiadczenie lub pomysł?
Klej się nie będzie trzymał tego plastiku, ale zalutować jak najbardziej można. Uważaj tylko, żebyś małej eksplozji nie wywołał przy okazji.
dagmara99 napisał(a):Wyświetl post
Legia według mnie nie zachowywała się zbyt dobrze brutalnie sfaulowała zawodnika Wisły kopiąc go w brzuch
Odpowiedz cytując