Wyświetl pojedynczy post
Voin
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 02.06.2012, 18:18
Tyle że z tego co gadałem z ludźmi to większość była spoza Krakowa. Co nie zmienia faktu, że jak na takie coś przyjechali, to i na mecz Wisły by mogli. Trzeba tylko zachęcić...
Odpowiedz cytując