Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21377
Stary 02.06.2012, 17:45
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Nie utrudniają, tylko realizują dokładnie to co z Urbanem ustalili. Cała kasa, wszelki zysk jest z Legii wyciągany do ITI, a Urban ma zająć się wynajdywaniem kolejnych Rybusów, Borysiuków, by wyciągnąć można było jeszcze więcej. Cała ta gadka o walce o mistrza itp to bełkot dla naiwnych.
Skąd My to znamy, u nas też im lepsze wyniki w pucharach, tym większe "straty", jak są transfery wylotowe typu Marcelo to też nie ma kasy w pełni przelanej na transfery lub inne cele klubowe, ot taki los III ligi europejskiej. Tyle że w Legii chociaż zainwestowano w Akademię Piłkarską, ale ewentualny zysk raczej nie pójdzie na wzmacnianie strony sportowej drużyny, tylko wróci do sponsora.
Odpowiedz cytując