|
Panie i Panowie zawsze jesteśmy oburzeni na koników że wykupują a później ludzie nie mają jak kupić/ dostać biletów/wejściówek. Dlatego tak jak zawsze wprowadzamy zakaz na naszych stronach handlu/wymianie wejściówkami na trening Holandi i innych reprezentacji mających treningi w Krakowie .
|