Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4389
Stary 02.06.2012, 16:31
Panie i Panowie zawsze jesteśmy oburzeni na koników że wykupują a później ludzie nie mają jak kupić/ dostać biletów/wejściówek. Dlatego tak jak zawsze wprowadzamy zakaz na naszych stronach handlu/wymianie wejściówkami na trening Holandi i innych reprezentacji mających treningi w Krakowie .
Odpowiedz cytując