Kocur napisał(a):

|
W pełni rozumiem nasz rząd - jesteśmy najlepiej rozwijającym się krajem w tej części świata, dochód krajowy zaraz osiągnie poziom Japonii i innych krajów wysoko rozwiniętych więc nie potrzeba nam tych kilku marnych milionów euro które moglibyśmy z tego tytułu zarobić ...
|
A to nie Gilowska podpisywała?
kreseq napisał(a):

Podobno noszenie szmat z sierpami i swastykami nie propaguje danego ustroju...
Niemcy wpadna z takimi koszulkami :
http://9gag.com/gag/4014049
|
Wszak powszechnie wiadomo, że Waffen-SS to pierwsza na świecie organizacja krzewiąca ideę multi-kulti.
KryPie powinno się podobać.
http://wpolityce.pl/artykuly/29594-i...dowego-i-mostu
P.S.
Dawno Tu nie byłem. Fun, fun, fun...
