Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1328
Stary 02.06.2012, 15:35
Cześć wam. Posiada ktoś z was Volvo S60? Chciałbym uzyskać jak najwięcej informacji o tym aucie. Fajnie byłoby gdyby auto posiadało silnik 2.4 D5, najpopularniejszy z dieslów w tym modelu. Wiem, że spalanie wynosi przeciętnie 6-7 litrów czasami 8 zależy od jazdy
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując