muerte napisał(a):

już Ci wkleje fragment wywiadu z Kazkiem
"To dla mnie duża niespodzianka. To też niespodzianka i duża strata dla Wisły - mówi na łamach portalu walla.co.il były trener Meliksona w Wiśle
Kazimierz Moskal, który w latach 1994-1998 grał w izraelskich klubach.-
Nowy wiceprezes klubu powiedział niedawno, że tylko jeśli ktoś wyłoży za Meliksona 3 mln euro, ten będzie mógł odejść z klubu. Nie jestem przekonany do tego, że Wisła tak szybko go puści - komentuje Moskal." oby Kaziu miał racje i oby Maor został w Wiśle jeszcze przynajmniej rok .

iwko_wks_ts_bks: