Wyświetl pojedynczy post
C@sper
Banita
 
Od: 05.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13908
Stary 02.06.2012, 15:12
muerte napisał(a):Wyświetl post
Z jakiej wypowiedzi?
już Ci wkleje fragment wywiadu z Kazkiem
"To dla mnie duża niespodzianka. To też niespodzianka i duża strata dla Wisły - mówi na łamach portalu walla.co.il były trener Meliksona w Wiśle Kazimierz Moskal, który w latach 1994-1998 grał w izraelskich klubach.- Nowy wiceprezes klubu powiedział niedawno, że tylko jeśli ktoś wyłoży za Meliksona 3 mln euro, ten będzie mógł odejść z klubu. Nie jestem przekonany do tego, że Wisła tak szybko go puści - komentuje Moskal." oby Kaziu miał racje i oby Maor został w Wiśle jeszcze przynajmniej rok .iwko_wks_ts_bks:
Odpowiedz cytując