milosz napisał(a):

|
Na koniec powtórzę że rzecz nie dotyczy, oceny Stana, który robił błędy, ale per salto należy jego pracę ocenić pozytywnie, rzecz dotyczy tego , że kilku użytkowników boi sie otwarcia na świat zachodni jak "diabeł święconej wody" i wolą tkwić w miernym polskim, piłkarskim grajdołku.
|
I w pisaniu tych rzeczy nie przeszkadza ci fakt, że właśnie po takim "otwarciu na świat zachodni" (brzmi jak bzdury wygadywane przez Tuska i jego mistrzów PR) zaliczyliśmy właśnie jedną z większych kompromitacji w erze Telefoniki? Gratuluję w takim razie trzeźwego spojrzenia na sytuację.
