Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56649
Stary 02.06.2012, 14:35
milosz napisał(a):Wyświetl post
Na koniec powtórzę że rzecz nie dotyczy, oceny Stana, który robił błędy, ale per salto należy jego pracę ocenić pozytywnie, rzecz dotyczy tego , że kilku użytkowników boi sie otwarcia na świat zachodni jak "diabeł święconej wody" i wolą tkwić w miernym polskim, piłkarskim grajdołku.
I w pisaniu tych rzeczy nie przeszkadza ci fakt, że właśnie po takim "otwarciu na świat zachodni" (brzmi jak bzdury wygadywane przez Tuska i jego mistrzów PR) zaliczyliśmy właśnie jedną z większych kompromitacji w erze Telefoniki? Gratuluję w takim razie trzeźwego spojrzenia na sytuację.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując