Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56646
Stary 02.06.2012, 14:01
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Ale właśnie Chelsea też miała swój styl! Mylisz pojęcia - przez styl rozumieć należy nie piękną dla oka grę, ale pomysł na to, jak grać. Można grać defensywnie i to też jest jakiś styl. Gorzej, jak drużyna nie ma za bardzo pomysłu, jak grać i liczy tylko na szczęście. To właśnie nazywam brakiem wypracowanego stylu.
Tylko, gdyby Barcelona lub Bayern wykorzystali swoje okazje, których mieli mnóstwo, to ultra defensywna taktyka Chelsea nic by nie pomogła. W pierwszym spotkaniu z Barceloną, mimo iż goście grali słabo powinni wygrać z 5:1. Chelsea miała ogromnego farta, że tamci strasznie pudłowali pod bramką Cecha.

Mecze w Łoweczu i w Nikozji były podobne. Z tym, że w Bułgarii jeszcze Wisła coś próbowała atakować - mimo widocznej dużej przewagi rywali - oni cały czas atakują, mają setki, a My zdobywamy gola. Na Cyprze wiadomo jak to wyglądało. Pierwszy poważny atak w meczu dopiero w 71 minucie i od razu gol. Szczęście było w Bułgarii, a zabrakło go na Cyprze.
Odpowiedz cytując