arti napisał(a):

|
Człowiek czy piłkarz? Piłkarz bezbarwny, a człowiek - nie wiem.
|
To jest taki typ jak Keita - nie efektowny ani troche i nie docenia pewnych rzeczy ktore robi na boisku..

ale to trzeba bylo sie rozpisac i pokazac na przykladach w grze

no ale nie ma sensu ciagnac tu dyskusji
