Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56642
Stary 02.06.2012, 13:17
arti napisał(a):Wyświetl post
Człowiek czy piłkarz? Piłkarz bezbarwny, a człowiek - nie wiem.
To jest taki typ jak Keita - nie efektowny ani troche i nie docenia pewnych rzeczy ktore robi na boisku.. ale to trzeba bylo sie rozpisac i pokazac na przykladach w grze no ale nie ma sensu ciagnac tu dyskusji
Odpowiedz cytując