Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
#
13907
02.06.2012, 12:26
sam sobie zaprzeczasz fanie Slipknota
nazwiska - be bo nazwiska nie grają
nie ma nazwisk - be bo zielony małolat, łamaga, karateka, podstarzały, po kontuzji
takim sposobem to trzeba klub rozwiązać, gdyż nie ma do niego odpowiednich zawodników
wiesniak84