PODpalacz napisał(a):

|
Jednym z problemów Wisły w tym sezonie to było brak stylu. P
|
a jaki styl mozna wypracowac z Kirmem,Palijcie,Jirsakiem,Wilkiem czy Garguła w składzie ?
Styl to Wisła miała ofensywny i agresywny jak grał Czerwiec,Kulawik,Żurawski czy Szymkowiak.Świetni zawodnicy a na boisko wychodzili jakby chcieli zagryźc rywala