Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56635
Stary 02.06.2012, 10:38
PODpalacz napisał(a):Wyświetl post
Jednym z problemów Wisły w tym sezonie to było brak stylu. P
a jaki styl mozna wypracowac z Kirmem,Palijcie,Jirsakiem,Wilkiem czy Garguła w składzie ?
Styl to Wisła miała ofensywny i agresywny jak grał Czerwiec,Kulawik,Żurawski czy Szymkowiak.Świetni zawodnicy a na boisko wychodzili jakby chcieli zagryźc rywala
Ostatnio edytowane przez AYALA : 02.06.2012 o godz. 11:19.
Odpowiedz cytując