|
przez nieuwagę wywierciłem wiertelkiem malutka dziurke w akumulatorze ,macie jakis pomysl czym to zalatac ,dodam ze akululator melexa wiec troche lipa z kupnem nowego ,poza tym nie ma takiej potrzeby bo dziurka jest wysoko chcialbym ja tylko zalatać ,jakis klej? lutowanie czy cos w tym stylu ma ktos doswiadczenie lub pomysł?
|