Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25644
Stary 02.06.2012, 09:56
przez nieuwagę wywierciłem wiertelkiem malutka dziurke w akumulatorze ,macie jakis pomysl czym to zalatac ,dodam ze akululator melexa wiec troche lipa z kupnem nowego ,poza tym nie ma takiej potrzeby bo dziurka jest wysoko chcialbym ja tylko zalatać ,jakis klej? lutowanie czy cos w tym stylu ma ktos doswiadczenie lub pomysł?
Odpowiedz cytując