Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
JJJBG
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
13900
02.06.2012, 09:04
Acapelo
napisał(a):
W przyszłym sezonie będziemy grać tak:
Pareiko Jovanovic Chavez Głowacki Pi.Brożek - Wilk Melikson - Kupisz Małecki/Iliev- Genkov Brożek ()
ale będzię paka
do tego ławka młodych w rotacji
Miśkiewicz boczny obrońca Czekaj Uryga Chrapek Nowak Gajos Quioto Rojewski + stary dobry Sobol, Kirm, może Diaz jak rozwiąże kontrakt
Będzie się działo
A Garguła i Boguski out
jak najbardziej prawdopodobne
i będziemy spokojnie faworytem do mistrzostwa z takim składem
Szczególnie prawdopodobne jest że Maor zostanie
JJJBG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JJJBG
Znajdź inne posty napisane przez JJJBG