W przyszłym sezonie będziemy grać tak:
Pareiko Jovanovic Chavez Głowacki Pi.Brożek - Wilk Melikson - Kupisz Małecki/Iliev- Genkov Brożek ()
ale będzię paka

do tego ławka młodych w rotacji

Miśkiewicz boczny obrońca Czekaj Uryga Chrapek Nowak Gajos Quioto Rojewski + stary dobry Sobol, Kirm, może Diaz jak rozwiąże kontrakt
Będzie się działo
A Garguła i Boguski out

jak najbardziej prawdopodobne

i będziemy spokojnie faworytem do mistrzostwa z takim składem
