Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13899
Stary 02.06.2012, 07:03
W przyszłym sezonie będziemy grać tak:
Pareiko Jovanovic Chavez Głowacki Pi.Brożek - Wilk Melikson - Kupisz Małecki/Iliev- Genkov Brożek ()

ale będzię paka
do tego ławka młodych w rotacji
Miśkiewicz boczny obrońca Czekaj Uryga Chrapek Nowak Gajos Quioto Rojewski + stary dobry Sobol, Kirm, może Diaz jak rozwiąże kontrakt
Będzie się działo

A Garguła i Boguski out
jak najbardziej prawdopodobne i będziemy spokojnie faworytem do mistrzostwa z takim składem
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 02.06.2012 o godz. 07:08.
Odpowiedz cytując