Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56629
Stary 01.06.2012, 23:47
To po co mnie teraz indagujesz, widziałem oba mecze z Litexem, otóż liczy sie dwumecz, a tu Wisła wygrała ...5-2 i nic z tym nie zrobisz

Ech ta nieszczęsna przypadłość wiecznego narzekania, nawet jakby Wisła wygrała z rywalem w pucharach oba mecze po 3-0 to i tak byłoby, że fuksem. Jedynie co pociesza że to narzekactwo nie jest jeszcze obligatoryjne dla wszystkich.

PS. Swoją drogą to dość ciekawe, wątek jakby martwy, a tyle emocji.
Ostatnio edytowane przez milosz : 02.06.2012 o godz. 00:03.
Odpowiedz cytując