Wyświetl pojedynczy post
darksun
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17475
Stary 01.06.2012, 20:56
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Co innego przekonania, a co innego prawo. względem prawa mogą paradować - globalizacja i deomracja się do tego przyczyniły. Polacy robią marsze choćby w Anglii i nikt nie robi problemu.
Tylko, że (pomijając już fakt "neutralności" mistrzostw, planowania przemarszu czy prowokacji Putina) niech się przejdą pod rosyjskimi flagami, pod angielskimi czy holenderskimi ale nie SOWIECKIMI, w kraju, który tyle wycierpiał z powodu tej ideologii. Tu nie chodzi o żadne animozje czy brak du...emokracji tylko o prawdę i sprawiedliwość. Dokładnie tak samo jak nie można swastyki użyć na tego typu wiecach. Swoją drogą, że Ruski "oficjalnie" chcą pod sierpem i młotem maszerować to też ich problem, bo w zasadzie to sami od tego "mocno" się nacierpieli ale to już inny temat... Widać jednak homo sovieticus jakoś tam powstało...