milosz napisał(a):

|
a to że piszesz ten sam zbędny tekst raz drugi to mnie nie dziwi, bo jaka forma taka i treść.
|
Co do formy ja bym nie napisał "raz drugi" - fakt - formy wypowiedzi to my mamy po innych szkołach
milosz napisał(a):

|
PS. Wystarczy popatrzyć na kadry wspomnianych czołowych klubów w Anglii czy we Włoszech, czy Cypru, czy ....a z resztą szkoda czasu , na polemikę z ludźmi którzy nie rozumieją że otwieranie sie na zachód w tym na takich ludzi jak Valckx to jedyna droga rozwoju dla Wisły. ]
|
Wystarczy popatrzyć .... no właśnie
http://pl.wikipedia.org/wiki/Juventus_F.C. - Juventus Turyn 17/25 osób w kadrze to Włosi
w Wiśle 10/25 w tym: Kurto, Pułka, Szewczyk, Uryga, Brud, Boguski czyli goście którzy w zespole pokazywali się symbolicznie.
Masz racje szkoda czasu na dyskusję z tobą.
Pa